Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

AK PARTİ ADAYDA KENETLENECEK

Reşadiye Ak parti ilçe başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına Reşadiyeliler yoğun ilgi gösterdi.

AK PARTİ ADAYDA KENETLENECEK
27 Ocak 2014 - 23:30 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.

AK PARTİ ADAYDA KENETLENECEK

 

Milletvekili Zeyit aslan ile il başkan yardımcısı Mehmet Ersoy’unda katıldığı bayramlaşma programında Ak parti ilçe Başkanı Sefa Yiğit, ilçe yönetim kurulu, il Genel Meclis üyeleri ve Belediye Başkan aday adayları da hazır bulundu.

Milletvekili Zeyit Aslan burada yaptığı konuşmada Ak parti döneminde yapılan hizmetlerden bahsetti. Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili düşüncelerini de aktaran Milletvekili Aslan aday adaylarının belirlenecek aday etrafında kenetlenmesi gerektiğini söyledi. Reşadiye Belediyesini mutlak suretle Ak Partili Belediye Başkanı ile yönetilmesi gerektiğini söyleyen Milletvekili Aslan “Reşadiye Belediye Başkanlığını Ak partinin kaybetmesinin sorumlusu bizler oluruz. Kimse Reşadiye Belediyesini Ak Partini kaybetmesinden dolayı Reşadiye halkını sorumlu tutmaz, sorumlusu bizleriz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Nuratiah ;

    menzilh diyor ki:ya hu bu arkadaş ak akratpi var iken gene7 partiden aday olup ak partiyi eleştirerek sokaklarda gezmemişmiydi,nasıl inanacağız sana sayın muslubaş,ha birde merak ediyorum tahsil durumunuzu malum artık ak partiden fcniversite mezunu olmayanların aday olma şansı yok ta.

    2016-02-27 23:37