Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

ÇARDAK’IN CHP’DEN ADAYLIĞI KESİN GİBİ

BAKALIM BAŞKAN
ERDEM NE YAPACAK?

ÇARDAK’IN CHP’DEN ADAYLIĞI KESİN GİBİ
24 Ocak 2014 - 22:57 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

Yapılacak yerel seçimlerde Reşadiye çekişmeli anlara sahne olacak. Uzun yıllardır aday çıkartmayan Cumhuriyet Halk Partisi bu seçimerde aday çıkartacağı gibi Belediyeyi kazanmak yolunda çalışmaları sıkı tutuyor. Yapılacak seçimlerde Zeki Çardak’ın adaylığı ilan ettiğini duyurmuştuk. Zeki Çardak, önceki gün Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ne gelerek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir süre görüştü.

 

Zeki Çardak, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na Reşadiye hakkında bilgiler verirken aday olduğunu iletti. Kemal Kılıçdaroğlu, bu seçimlerde Reşadiye’yi kazanmak istediklerini söyleyerek Çardak’a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaret sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Reşadiye Belediye Başkan Aday adayı Zeki Çardak objektiflere poz verdiler.

 

Cumhuriyet Halk Partisinin aday çıkartması MHP’li Belediye Başkanı ve yakın çevresinde rahatsızlık oluşturduğunu biliniyordu. Belediye Başkanı Rafet Erdem çevresinin Zeki Çardak’ın Adaylıktan çekilmesi yönünde çalışma yaptıkları da siyasi kulislerin arasında konuşuluyordu. Bu gelişmeden sonra Belediye Başkanının nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER