Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

HAKAN ÜNAL, BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

HAKAN ÜNAL, BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

HAKAN ÜNAL, BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
29 Ekim 2016 - 13:33 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

Reşadiye Belediye Başkan yardımcılığına Meclis üyesi Hakan Ünal getirildi.
Yaklaşık üç yıldır kadrosu boş bulunan Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Hakan Ünal getirildi. 30 Mart seçimlerinde AK Parti’den Belediye Meclis üyesi olan Hakan Ünal, yeni görevine 1 Kasım tarih itibarı ile başlayacak.
Zaman zaman Belediye Başkanlığına vekâlet ettiği dönemde yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmişti.
İlk Başkanlık Vekâlet’inde yazılı olarak yaptığı açıklama ile iddialı bir belediyecilik örneği sergileyecekleri mesajını vermişti. Reşadiye Belediyesinin resmi sitesinde yayınlanan mesajında şu cümleleri kullanmıştı.
“SEVGİLİ REŞADİYELİLER; 30 Mart seçimlerinin ardından yetmiş üç (73) gün gibi bir süre geçti. Bu süre zarfında bizler Belediye Başkanımız Sayın Cemil KILIÇ, Belediye meclis üyelerimiz, Belediye çalışanlarımız ve parti ilçe teşkilatımız olarak sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çaba sarf etmekteyiz. Biliyoruz ki bizlerden beklentileriniz çok. Hizmet herkesin hakkı olduğu gibi sizlerin de en doğal hakkı. Biz bunun bilincindeyiz. Fakat ahşap binanın üzerine beton bina olmuyor. Öncelikle çürük olan temelin güçlendirilmesi gerekli. Biz borçlu belediye aldık diye yakınmıyoruz. Bütün bu olumsuzlukların üstesinden gelmek üzere sizlerin hizmetine talip olduk. Sizleri en iyisini yapmak için devamlı mücadele edeceğiz. Çünkü sizler her şeyin en iyisine layıksınız.
Belediye Başkanımız Sayın Cemil KILIÇ ve ilçe Başkanımız Sayın Sefa YİĞİT, sizlere söz verdiğimiz projeleri Sayın vekilimiz ve ilgili Bakanlıklara sunulmuştur. Halen Ankara’da bunların takibini yapmaktadırlar.
Saygıdeğer hemşerilerimiz;
Biz sizlere hizmet etmek adına bu göreve talip olduk. Geçmiş dönemde sizler ve ilçemiz Belediye hizmetleri anlamında çok yıprandı. Biz sizleri ve ilçemizi seviyoruz. Sizlere layık olmak için emrinizdeyiz. Biz hemşerilerimizden sabır bekliyoruz.
Hepinize Sevgi ve Saygılar”
Reşadiye Belediyesinde yeni bir döneme imza atacak olan Hakan Ünal’a Reşadiye Gündem olarak başarılar dileriz.

14877819_1217815824947222_1594932535_n
***
20140614_055684
****
20140615_658558

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER