Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

REŞADİYE AK PARTİ TEŞKİLATI STARTI VERDİ

REŞADİYE AK PARTİ TEŞKİLATI STARTI VERDİ

REŞADİYE AK PARTİ TEŞKİLATI STARTI VERDİ
27 Ocak 2014 - 23:42 'de eklendi ve 173 kez görüntülendi.
Aday adaylığı müracaatlarının sona ermesiyle Reşadiye Ak parti teşkilatı, adaylık başvurusu yapan 13 aday adayını Subaşı tesislerinde bir araya getirerek görüş alışverişinde bulundu. Ak Partide İlçe merkezi için 8 aday adayı, beldeler içinde 5 aday adayının bir araya geldiği yemekli toplantının ana konusu birlik ve beraberlik mesajı oldu.İlçe başkanı Sefa Yiğit’in organize ettiği toplantıya Tokat il yönetim kurulu üyesi ve Reşadiye koordinatörü olan Bedrettin Kılıçlar’da katıldı. İlçe başkanı Sefa Yiğit yaptığı açılış konuşmasında, aday adaylığı müracaat süresinin bittiğini, bundan sonra aday olacak kişinin etrafında şu anda beraber olduğumuz gibi olacağımızın sözünü vermek için bir araya gelindiğini söyledi. AK Parti teşkilatı olarak seçime hazır olduklarını, bu dönemde Reşadiye’yi yerelde de iktidarla buluşturacaklarını, belediyecilik hizmetlerini getirmeye talip olan bütün aday adaylarının bu işi yapmaya layık olduklarını, ancak bir aday çıkacağı için diğer aday adaylarının o adaya destek olacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

 

İl teşkilatı adına toplantıya katılan Bedrettin Kılıçlar ise Reşadiye’de gördüğü birlik beraberlik tablosundan büyük mutluluk duyduğunu, aday açıklanmasıyla bu tablonun değişmeyeceğini bildiğini söyledi. İl teşkilatı olarak Reşadiye’de seçim almaya özel bir önem verdiklerini belirten Kılıçlar, sizlere bu seçimin alınmasında gövdemizi ortaya koyacağımızın sözünü veriyorum dedi. Aday adaylarının dilek ve temennilerini belirtmesinden sonra toplantı ilçe başkanı Sefa Yiğit’in kapanış konuşmasıyla sona erdi.

 

Başkan Yiğit, Reşadiye’de yerel seçimlerde beş sıfır yapacaklarını bu heyecanı da aday adaylarında ve teşkilatın bütün kademelerinde gördüğünü söyledi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER