Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

REŞADİYE DOĞA TERMAL OTEL 2013 SEZONUNU AÇTI

Reşadiye doga termal otel 2011 yılı Kasım ayından itibaren Reşadiye ve çevresine değer katmak ilkesiyle faliyetlerimize devam ediyor

REŞADİYE DOĞA TERMAL OTEL 2013 SEZONUNU AÇTI
24 Ocak 2014 - 22:53 'de eklendi ve 477 kez görüntülendi.

Reşadiye doga termal otel 2011 yılı Kasım ayından itibarenReşadiye ve çevresine değer katmak ilkesiyle faliyetlerimizedevam ediyor. Bu gün kelkit vadisinde tek olan 200 kişilik aqua parkıyla bölge halkının hizmetinde. Aqua park giriş ücretimi 20TL olup gün boyu faydalanıla bilmektedir. Hareketli müzikler eşliğinde çocuklar ile güzel hareketli bir gün geçirmek isterseniz doğru yerdesiniz demektir.

Doğa termal otel bölgedeki bir tatil köyü olarak hizmet vermektedir. 16 adet villa evleri doğanın içinde misafirlerinhuzurlu bir tatil yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı bölge halkına fizik tedavi hizmetimizide başlatmış bulunmaktadır. Uzman doktor ve fizyoterpist sağlık personeli ile en iyi hizmeti vermek arzusunda.

 

Termal suyumuzun faydaları

 

Solunum sistemi hastalıkları:Astma bronşiyal, kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları hastalıkları, pnömokonyoz.
Cilt hastalıkları:Egzama, akne, sedef hastalığı.
Kas iskelet sistemi hastalıkları:Eklem hastalıkları, kireçlenmeler, yumuşak doku romatizmaları, bazı romatizmal hastalıklar, yaralanmalar sonrası oluşan hasarların tedavisi.
Mide bağırsak hastalıkları:Mide hastalıkları, şeker hastalığı (diyabet), şişmanlık (obezite), gut, karaciğer yetmezliği tedavisi.
Böbrek ve idrar yolları hastalıkları:Kronik sistit, kronik böbrek taşları, fonksiyonel yetmezlik.
Kadın doğum hastalıkları:Genital organın kronik hastalıkları, kısırlık, ameliyat sonrası hastalıklar, ağrılı ve zor adet görme, genital akıntı.
Nörolojik hastalıklar:Omurga hastalıkları, travmatik lezyonlar, inme rehabilitasyonu

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Anonim ;

    Kaplıcası çok pis sauna çalışmıyor odalarda aynen öyle telefon ve asansör çalışmıyor

    2014-07-29 20:16