Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

REŞADİYE İÇİN VARIZ, REŞADİYE İÇİN TEK YUMRUĞUZ

Ak Parti Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, Reşadiye için tek yumruk olarak daha modern bir Reşadiye için çalıştıklarını söyledi.

REŞADİYE İÇİN VARIZ, REŞADİYE İÇİN TEK YUMRUĞUZ
25 Ocak 2014 - 16:11 'de eklendi ve 194 kez görüntülendi.

GÜZEL HİZMETLER YAPTIK; Ak Parti Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, Reşadiye’de partisinin yaptığı çalışmaları anlattı. Hakan Gökkaya’ya çalışmaları anlatan İlçe Başkanı Yiğit, Reşadiye’de güzel hizmetler yaptıklarını ve Reşadiye’nin hak ettiği yere gelmesi için çalışmaların son sürrat devam ettiğini söyledi.

 

TARİHİN EN BÜYÜK HİZMETİNİ VERDİK; Reşadiye halkının istekleri doğrultusunda çalıştıklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yiğit, “Reşadiye AK Parti iktidarı ile tarihinde en büyük yatırımlara kavuştu. 50 yataklı devlet hastanemiz yakında temelinin atılacak. İlçe Emniyet Amirlik binasının arsa tahsisi  yapılmıştı. Buranın tadilatı kısa süre sonra tamamlanacak” dedi.

 

SAĞLIK VE SPOR’A DAMGA VURDUK; Reşadiye Devlet Hastanesi’nde tam donanımlı ambulans hizmete sunulmasına vesile olduklarını söyleyen AK Parti Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, “Gençlik ve Spor Bakanlığının 2012 yılı bütcesinde yer alan saha aydınlatması ile 178 kişilik trübünün yapımı tamamlandı ve sentetik çim sahası standartlarında uygun olarak hizmete sunuldu” dedi.

 

YARINLARIMIZ DAHA GÜZEL OLACAK; Ak Parti İlçe Başkanı Av. Sefa  YİĞİT, Reşadiye’de SGK binasının yapımı için arsa yeri belirlendiğini ve binasının yapımı için gerekli çalışmalarda son noktaya gelindiğinin vurgusunu yaptı. Şehir içerisine atılan asfalt ile şehrin daha modern bir görünüm kazanacağını söyleyen İlçe Başkanı Sefa Yiğit, “İnşallah hep birlikte ilçemizi modern bir şehir yapmak için çalışacağız. Yarınlarımız daha güzel olacak.” dedi.

 

DAHA MODERN İLÇE OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ; Reşadiye’de termal turizminin gelişmesi bakımından çalışma yaptıklarını öne süren Ak Parti Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, ilçemizde termal turizmin gelişmesi için teşkilat olarak yatırım yapacaklara tesvik edeceklerini söyledi. Yiğit ayrıca, “Bunlar sadece yapılacak olan hizmetlerden bazılarıydı. İnşallah bu yatırımlarla ilçemiz daha modern bir ilçe haline dönüşecek.” dedi.

 

KALKINMAYA ÖNCÜLÜK EDECEĞİZ; Parti milletvekillerinin Reşadiye için fedakarca çalıştıklarını kaydeden Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yiğit, “Bölge Milletvekillerimiz ve teşkilatımız olarak Tokat ve Reşadiye için yapılması gereken ne ise yaparak bölgenin kalkınmasına öncülük ediyoruz” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER