Reşadiye`nin Haber Sitesi,Reşadiye Haberleri,Reşadiye Haber,

Reşadiye’de Çöp Rezaleti!

Reşadiye’de Çöp Rezaleti!

Reşadiye’de Çöp Rezaleti!
11 Eylül 2014 - 10:40 'de eklendi ve 681 kez görüntülendi.

Haber; Hakan GÖKKAYA

Hava sıcaklıkları insanları bunaltmaya devam ederken, Reşadiye’de toplanmayan çöp yığınları ise hem insan sağlığını tehdit ediyor ve hem de son derece kötü bir görüntü sergiliyor.

İlçede toplanmayan çöpler, kötü kokular saçarken, vatandaşlar da bir an önce çöplerin toplanması için belediyeye çağrıda bulunurken Belediye yetkileri personel sıkıntısını olduğundan yakınıyorlar. Şehrin merkezi ve en ücra köşelerde bile temizlik yapılamadığı Reşadiye’de çöp deryasını gören vatandaşlar tepkilerini sert bir şekilde dile getiriyorlar.

Toplanmayan çöplere tepki gösteren vatandaşlar ve esnaflar çevreye yayılan kötü kokulardan dert yanarken, şehrin vitrini görünümündeki cadde için gösterilen bu duyarsızlık karşısında şaşkınlıklarını dile getirdi.

Toplanmayan çöpler Reşadiye’nin çöp konusundaki içler acısı halini gün yüzüne çıkartıyor. Belediye yetkililerinin konu ile ilgili bir an önce asli görevlerini yapmaya davet ediliyor. Çöplerin toplanmamasının yanında temizlikte yapılmıyor. Toplanmayan çöpler görüntü ve koku kirliliği yapıyor. Daha önceden sürekli olarak temizlenen

Reşadiyeliler çöp konusundaki şikâyetlerini Belediye temizlik işleri sorumlusu Şükrü Dursun ve zabıta amiri Erdoğan Kocabay’a ilettiklerinde ise personel yetersizliğini nedeniyle böylesi bir sıkıntı yaşandığını ifade ediyorlar. Vatandaşlar ise İŞKUR tarafından Belediye’ye alınan personelin masa başı görev verilerek Reşadiye’nin sorunlarına çözüm bulunmamasına tepki gösteriyorlar.

 ZORUNLU AÇIKLAMA; 

Sevgili Okuyucu ve yorumcularımız. Reşadiye Gündem yayın hayatına başladığı günden bu yana hiç kimsenin tekelinde olmamış olmayacaktır’da. Yorumcu arkadaşlarımız resim üzerinden haberi değerlendirmektedirler. Oysa bilinen bir gerçek var ki; Reşadiye’de çöplerin zamanında toplanmadığıdır.Kısa süreli bir aksaklık olmadığından ötürü böylesi bir haber yapılarak yöneticileri görevini yapmaya davet etmektir. Yorumcular Reşadiye’de çöp sorunu yok diye ısrarla yaptığı yorumlara şehri dolaşmalarını 3-4 günde alınan mahalleleri nokta nokta yazmaya hazırız. Aşağıda yayınlanan resimler haricinde günün muhtelif saatlerinde çekilmiş bir çok fotoğraf vardır. Bu haberi yayınlamaktaki amaç eleştirisel anlamda değil Belediyeyi görev yapmaya davet etme niteliğindedir.

10668253_643499642424438_111468705_n

10699328_643499722424430_626351735_n

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 80 Yorum )

 • anonim ;

  AKP BELEDİYESİ DEĞİLMİ İKTİDAR DEDİLER İKTİDARLA BULUŞTU ÇÖPLERİDE Bİ ZAHMET TOPLASINLAR

  2014-09-11 10:53
 • AK ;

  SEN AĞA BEN AĞA BU İNEĞİ KİM SAĞA….BELEDİYEDE HERKES AYRI AĞA OLMUŞ

  2014-09-11 10:54
 • GERÇEKTEN REZALET. ;

  ÇÖP sorunu yılardır halledilemedi heryerde çöpler

  her akşam aynı satte toplanırken Reşadiyede haftada 3 gün toplanıyor.arada biriken çöplerde çok kötü bir görüntü oluşturuyor.neden her akşam belli saatlerde alınmıyor?Ayrıca hiçbir mahallede çöp konteynırı yok.basit bir çöp toplamada bile gerideyiz.

  2014-09-11 10:57
 • şahin ;

  İş kur’dan alınan personel neredeymiş?Boyunlarına kravat takıp gezdirirseniz adam bulamazsınız.Daha bu günler iyi günleriniz.İktidar partisi demek hizmetmiş!İşi ehline vermezseniz hanği partiden olursa olsun ne farkederki?

  2014-09-11 11:06
 • istanbullu ;

  Kardeşim biz ne hayeller kuruyoruz.Reşadiye iktidarla buluştu.6 aydır bambaşka bir reşadiye olmuştur diye düşünürken bu çöp işi nereden çıktı?Bu haber hayellerimizi yıktı.Belediye asli görevini yapmaktan bile acizse ne diyelim artık.Pes dogrusu…..

  2014-09-11 11:22
 • ak reşadiye ;

  AKP TEŞKİLATI ESERİNİZLE ÖVÜNÜN.CEMİL KILIÇ ADAY OLMAZSA İSTİFA EDERİZ DİYE YERİ GÖGÜ İNLETİYORDUNUZ.İŞTE ESERİNİZ.HEPİNİZE HAYIRLI OLSUN.SUSUZ BİR ÇÖP ŞEHİRDE YAŞAMINIZ DA SİZLERE MUTLULUKLAR DİLERİM.BİZ ZATEN HİZMET EDİLECEĞİNE İNANMADIĞIMIZ İÇİN SÜPRİZ DEĞİL BUNLAR.BELEDİYE YÖNETİCİLERİ VE AKP TEŞKİLATI DOGALGAZ GELİNCE ÇÖPLERİ TOPLAYACAKLARMIŞ.ÇEVRE DÜZENLEMESİNİDE DOGALGZIN GELMESİNE BAĞLAMIŞLAR.SÜPER FİKİRLİ ARKADAŞLAR,SİZLERİ TEBRİK EDİYORUN.

  2014-09-11 11:33
 • ANONİM ;

  HABERDEN SONRA TOPLARLAR ARTIK.TEŞEKKÜRLER REŞADİYE GÜNDEM.

  2014-09-11 11:49
 • HAKAN ;

  YA ATIP TUTMADAN ÖNCE FOTOYA BAKIN CAMCI CENGİZE YENİ MAL GELMİŞ ODA GÜNDÜZDEN KOLİLERİ DIŞARI ATMIŞ AKP Lİ FİLANDA SANMÖAYIN SAKIN İLGİM ALAKAM YOK AMA İFTİRA VE YALANA TAMAMEN KARŞI BİRİYİM AYRICA ANA CADDELERDEN ÇÖP HER GÜN ALINIYOR ESNAF MADUR EDİLMİYOR BU HABERİ YAPIP BU FOTOYU ATAN YANLI ARKADAŞ ELİNİ VİJDANINA KOY BİRAZ HER KONUDA ELEŞTİRİN AMA YALANLA DOLANLA DEĞİL .

  2014-09-11 12:02
 • üçük 60 ;

  YORUM YAPAN ARKADAŞLAR DEVAM SAYENİZDE GÜLÜYORUZ

  2014-09-11 12:04
 • HAKAN RUMUZLU ZATI-I MUHTEREM ;

  REŞADİYE’DE ÇÖPLER TOPLANIYOR DİYEBİLİYORSAN SANA KÖRSÜN DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY DEMİYECEM. İNSALLAH ÇÖPLERDEN İLK HASTALANAN SEN OLURSUNDA BÖYLE RİYAKAR DÜŞÜNMENİN CEZASINI ÇEKMİŞ OLURSUN

  2014-09-11 12:19
 • Anonim ;

  hangı copler alınıyor kavecı hakan senın kahvenın onu hergun alına bılır ama kayalıgagel gor copu hemde encumenın evının onu hakan

  2014-09-11 12:41
 • hıhı ;

  ordaki kutular pek çöpe benzemiyo onu oraya atan zatta suç bizim çöpler gününde alınıo valla siz reşadiyenin hangi şehrindensiniz 😀 😀

  2014-09-11 13:14
 • R.G ;

  Elimizde her mahalleden çekilmiş resimler mevcuttur.On adet resmin içinden bu resim alınmıştır.Okuyucularımıza duyurulur.

  2014-09-11 13:19
 • HAKAN ;

  YORUM YAPAN ARKADAŞ FOTOĞRAF MAHALLE ARASI DEĞİL ANA CADDE VE CADDEDE ESNAFLIK YAPAN BİRİ OLARAK HER AKŞAM ÇÖPÜ DÜKKANIN ÖNÜNE BIRAKIRIM VE SABAHLEYİN GİTMİŞ OLUR EĞER MAHALLE ARASINDAN Bİ FOTOYLA VE KOLİLERLE DEĞİL GERÇEK ÇÖPLE Bİ FOTO KOYSALARDI KİMSENİN SESİ ÇIKMAZDI AMA SEN TUTUCAN ANA CADDEDE GÜNDÜZ VAKTİ ESNAF MAL ALMIŞ BOŞ KOLİSİNİDE KAPIYA ATMIŞ SEN BUNUN FOTOSUNU ÇEKİP REŞADİYEDE ÇÖP DİE HABER YAPAN ADAMA DESTEK VERİYOSAN SANA KARA CAHİL DEMEKTEN BAŞKA BİŞEY GELMİYOR ELİMDEN

  2014-09-11 13:19
 • ALAYINIZA ;

  YILLARDIR İŞKURCULAR MI TEMİZLİYORDU REŞADİYENIN ÇÖPÜNÜ CEMİLE ATIP TUTAN ACİZLER,CEMİL BAŞKAN OLMADAN ÖNCE İŞE ALINAN ELEMANLAR DAN 40 TANESI NERDE DİYE SORAN YOK,BU BELEDIYENIN 49 İŞÇİSİ VAR BUNLARIN EN KÖTÜ 35 NERDE DİYEN YOK.CEMİL BAŞKAN SİZİN ELEMANLARI RAHAT ETTİRDİĞİ İÇİN SUÇLU DEMİ!!!AH BAŞKAN AH,VERECEKTIN ALAYINI SAĞA SOLA BAK BUNLAR OLUYORMUYDU.YAZIK LN SİZE YORUMCULAR

  2014-09-11 13:23
 • Vatandaş ;

  Kimse mazeret üretmesin.Reşadiye Belediye personeli ve idare amirleri tamamı Başkanın iyi niyetini suistimal etmekte sanki Başkanı zor durumda bırakmak için biryerlerden emir almaktalar.Biz biliyoruz bunların kim olduklarını.Birde Cemil başkanın etrafını saranlar böyle konularda niye kenarda duruyorlar.

  2014-09-11 13:31
 • HAKAN R.G ;

  ŞU FOTOLARI ATINDA GÖRELİM ONDAN SONRA SÖYLENCEK BİŞEY VARSA SÖYLEYELİM YOKSA HAVADAN ATMAYIN

  2014-09-11 13:47
 • ERDOGAN CAVUS ;

  DEGERLI ARKADASLAR HERKEZ HAKLI AMA HERKEZ ELINI VICDANINA KOYSUN YETER O RESMI IYI INCELEYIN YETER HER MAHALLE HAVTADA 3 GUN ALINIYOR KIMSENIN ALINIYO ALINMIYO DEMEGIBI BIR HAKKI YOK ON CE YAZAR KEN BU BILGILERI BIZEDE VERE BILIRSINIZ

  2014-09-11 13:58
 • SABOTE VAR UYARIYORUZ.. ;

  Niyeti kötü olanlar, başarılı veya başarılı olma olasılığı bulunan insanları saf
  dışı etmek ve başarısız göstermek için çeşitli hilelere başvurmaktan çekinmezler. Kendileri gibi art niyetli insanlarla bir araya gelir ve şerde birleşirler.
  Amaç kendi başarısızlıklarını başkalarını karalayarak gizlemektir.
  Heyhat ki, iftira kampanyalarının aklıselim insanlar nazarında hiçbir kıymet ifade etmediğini ve kendi başlarını taşa çaldıklarını iş işten geçtikten çok sonraları fark ederler.
  Meyve veren ağacı taşlama anlayışıyla dünyada güzel işler yapan iyi ruhları kötü göstermeye çalışan bu müfteriler, insanların nazarından da düştükçe düşerler.
  Güven hislerini altüst ederler. Hırsları neticesinde hazırladıkları tuzağın kurbanı yine kendileri olurlar.
  Görevini kötüye kullanmaktan çekinmeyen ve şerde birleşerek, ağa babalarından aldıkları talimatı çekinmeden yerine getirirler. Reşadiye Belediyesinde özellikle çöp sorununda görüldüğü gibi. İlçede temizlik meselesini sabote etmekten çekinmeyen önceki kokuşmuş düzenin parçaları… ellerindeki yetkiye dayanarak şehri pislik içinde bırakmak için ellerinden geleni yapıp, Belediye Başkanını halkın gözünde zorda bırakmak amacını taşımaktadırlar.
  Aya sıyrılmış inmiş, öyle yüzsüzlük ki heryerde…
  Ne çirkin yüzleri örtermiş, meğer o incecik perde
  Vefa yok, ahde hürmet hiç, lafe-i bi medlul…
  Yalan raiç, hiyanet mültezem, heryerde hak meçhul.
  Temizlıkden sorumlu kişi kimse ya görevinden alınmalı yada görevını en iyi şekılde yapmaya mecbur bırakılmalıdır..Temız toplum Yeşil REŞADIYE..Sloganımız bu olmalıdır.

  2014-09-11 14:16
 • ANONİM ;

  İŞ KUR’CULAR ÇIKARIN KRAVATLARINIZI,HAYDİ ÇÖP TOPLAMAYA.ÜZMEYİN BÜYÜK MÜDÜRÜ.

  2014-09-11 14:23
 • ANONİM ;

  REŞADİYEDE YAŞAMAYANLAR,DIŞARIDAN GAZEL OKUMASINLAR.GELİNDE MAHALLELERDEKİ ÇÖP REZİLLİĞİNİ GÖRÜN.BÜYÜK ŞEHİRLERDE RAHATSINIZ,ÇÖPÜNÜZ HERGÜN ALINIYOR.REŞADİYE SOKAKLARI PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR.HERKES GÖREVİNİ YAPSIN.AKP LİDE OLABİLİRSİNİZ AMA ALINMAYAN ÇÖPLERİDE SAVUNMAYIN.EDİTÖR İSTİYORSAN BEN SANA ÇÖP YIĞINLARININ RESMİNİDE GÖNDEREBİLİRİM.GURBETÇİ HEMŞEHRİLERİMİZDE GÖRSÜNLER.BURADA GEYİK YAPMASINLAR.

  2014-09-11 14:30
 • sabote mi var diyen kişiye ;

  Çöplerin toplanmadığı bir gerçek.Bazen dört günde bazen bir haftada alınıyor.bunu yeterli görenlere sözüm yok.normalde belli saatlerde hergün alınması gerekir.beklentimizde bu yönde.bunu beceremeyenler,düzeni kuramayanlar sabote bahanesine sıgınmasınlar.işçi söyleneni yapar.yönetimin beceriksizliğinide işçiye yıkarsanız Allahtan korkun.Çöp alınıyor diyen beyler mahalleleri lütfen bir gezin.Rezilliği görün.

  2014-09-11 14:42
 • HAKAN ;

  Şehir dışında yasayan kardeşlerim … Reşadiye de yasayan bir esnaf olarak burada olup bitenleri bizden iyi bilen kimse yoktur. Birilerinin burada birkaç kişiye olan kızgınlıkligından, yenilgi hezimetinden olsa gerek asli olmayan haberler yazılmakta burada bizlerin aksam ve sabah olmak üzere günde iki defa çöpler toplanmakta lütfen bu tarz haberler yazarak resadiyemizi küçük dusurmeyelim.

  2014-09-11 15:18
 • oyleeee ;

  Anonim bana bak benim canımın sıkma kackere büyük şehir gördün lan sen

  2014-09-11 15:21
 • ERDOGAN CAVUS ;

  COK BILMIS ARKADASIM BILMEM KIMSIN AMA SEN DORT GUNDIYON ISPATLARSAN SENDEN OZUR DILERIM AMA ISPATLIYAMAZSAN ISMINIYAZ BERABER MAHALLELERI BERABER GEZER SEN BENDE OZUR DİERSIN

  2014-09-11 15:43
 • hasan ;

  bu haberi yapanlar ve yaptıranlara sesleniyorum.amacınıza hiçbir zaman ulaşamıycaksınız..reşadiye kimi istedini ve kime güveneceğini iyi biliyor..kendinizi komik duruma düşürmeyiniz..

  2014-09-11 15:45
 • ÇAVUŞUM SENİNLEYİZ ;

  BÖYLE ÇÖP YIGINI OLACAK BEN MÜDÜR OLARAK ÇİZMELERİMİ ÇEKER TEK BAŞIMA TOPLARIM HAKSIZLIK EDİYOSUNUZ ADNAN HER ZAMAN ÇAVUŞUNUN YANINDADIR.HAKSIZLIK YAPIYOSUNUZ DIŞARDAN GAZEL OKUMAYIN REŞADİYE PARİS PARİS

  2014-09-11 16:02
 • TİMİSİ ;

  belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi almak isteyen basın görevli arkadaşlar lütfen adnan beyden randevu talep ediniz gerekli bildirimler basın toplantısında sizlere anlatılacaktır yanlış yazmaya gerek yok hepimiz reşadiyenin güzelliği ve yaşanılır bir kent olması için çalışıyoruz güzel günlere
  HAKAN GÖKKAYA NOTU; basın görevlisi zikredilen arkadaşa başkan ile randevu talep ettiğimde beni neden arıyorsun sözü ile karşılaştım. Sonra olanları ise köşe yazımda ele alacagım

  2014-09-11 16:08
 • ANONİM ;

  HERKESE SUKUNET TAVSİYE EDİYORUM.BİR SENE SONRA GEREKEN AÇIKLAMALAR YAPILACAKTIR.DAHA 6 AYLIK BİR YÖNETİMİZ.BEKLEYİN BİRAZ DAHA.ÖNÜMÜZÜ GÖRELİM.

  2014-09-11 16:33
 • SABOTE VAR UYARIYORUZ..yazan kardeşim saolasın.. ;

  bizde zaten yönetım kademelerındeki ıyı nıyetli ve kötü niyetli ınsanları uyarıyoruz kardeşim.Kim isdemez temız bir resadıye olsun.Herkes de görevını yapacak tabi.yan gelıp yapma yerı la orası..43 işçi kadrosunda olan ve 20 ye yakın iş kurdan giren işçilerden guzel ve gonullü bir ekip kurulmalıdır.Herkes kravat ve masa peşinde..itfayede o kadar tosun ne iş yapar..tosun gibiler masallah.Vereceksın bunların elıne supurgeyi hem az zayıflarlar.çalışmak zorundalar..Çalışmıyorlarsa çalışan gelır.Esekden ındırıp ata bindrirsen adam bulamassın..Cemıl Baskanada seslenıyorum.Sıyasette bayanlara bile acımadan çöpe diyen bır zıhnıyetten devraldın yönetimi.Sende acımayacaksın Baskanım.Acırsan acınacak duruma düşersın onu söyleyım.Peşinde olan 3232 kişiyede yazık edersın.bizden soylemesi..

  2014-09-11 16:37
 • MHPLİLER ;

  MHP LİLER SİZ HAFTADA BİR ALIYORDUNUZ.BİZ DÖRT GÜNDE BİR ALIYORUZ.ONUN KISKANÇLIĞINI YAŞIYORSUNUZ.AKP FARKINI GÖRÜYORSUNUZ.İKTİDARIN BÜTÜN NİMETLERİNDEN ŞEHRİMİZ 6.AYDA İHYA OLDU.SİZ KISKANMAYA DEVAM,BİZ HİZMETE.YAKINDA BÜTÜN CADDELERDEKİ TAŞLARI BOYAYACAĞIZ.DÜĞÜNLERE KATILIMDADA SİZİN BAŞKANI BİZİM BAŞKAN GEÇTİ.RESİMLERİ BELEDİYE SİTESİNDE YAYINLAMIYORUZ DİYE GİTMEDİĞİMİZİ SANMAYIN.SİZİ HERŞEYDE GEÇECEĞİZ.BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.KISKANMAYIN.

  2014-09-11 16:54
 • Anonim ;

  sayın hakan sen beledıyenın coplerden sorumlu bakanımısın bırak beledıye ısını yapar bızler vatandas olarak sadece coplerın zamanında alın ması ıcın gereken elestırı yapıyoz sen cayını sat senın oraya hergorusten gelen var sen esnavsın gulum

  2014-09-11 16:56
 • TİLEMSEDEN DOÇ ÖMER ;

  kayışa haksızlık ediyosunuz olmaz böyle anlayış reşadiyede cöp sorunu yoktur belediyemiz çalışıyor parklar tertemiz mahalleler temiz yollar temiz her yer temiz

  2014-09-11 17:55
 • Adamın biri ;

  Sevgili arkadaşlar camcı cengiz vs vs değil konu allah aşkına cadde cadde dolaşın sabahları her gün alınmayan çöpler yada alınıpta geride bırakılan çöpler bunlar reşadiyede hepimize sıkıntı …AKP li ye MHP liye CHP liye bu sıkıntı hepimize beyler

  2014-09-11 18:09
 • Ertan nerede Ertan ;

  Belediye ve Akpartinin meşhur fotosu Ertan sende resim yokmu.Yemek masalarının resimlerini güzel çekiyorsun bu konu ile ilgili resim yokmu elinde.Facebokunan seçim kazandıran Ertan çıkar şu resimleri hadi.kendi reklamınını güzel yapıyorsun.

  2014-09-11 18:17
 • ÜÇÜK ;

  Arkadaşlar el insaf, reşadiyemizde cöp sorunu yoktur.

  2014-09-11 18:47
 • Anonim ;

  copler soyledursun uyuz ıtlere nedıyecen caycı hakan ınsatlar pıre kaynıyor sen gormuyorsun ancak kahveden yazıyon bırgun al degerlı abılerını uyuz kopeklere cereara yın cavuslarla sulara care ol senın oturdugun mahalleden hergun suları gece ınsalar elerıyle tasıyo bunları sana soyluyoruz sen beledıyenın yenı muhbırısın

  2014-09-11 19:16
 • Anonim ;

  arkadaslar kımse kımsenın yaverı olmasın resadıye hepımızın dun baska bugun baska olmayalım hergoruse saygılı olalım bugun ku baskan hangı partıden olusa olsun ohepımızın baskanıdır sevsekte semesekte saten baskandedıgın secıl dıkten sonra rozetı cıkarır herkese aynı mesavede davranır benım bıldıgım cemıl baskanda oyleyapar coplerde alınır kopeklerde ılaclanır yetırkı ınsanlar hayın olmasın burası hepımızın chp akp mhp lısıyle

  2014-09-11 19:27
 • Haseki ;

  Ertan nerde ertan diyan zat-i sen hangi partilisin.O adam partisi icin secim oncesinde olduğu gibi secim sonrasindada şevk le calisiyor.O adam gibi mhp de chp de davasi icin calisan bir adam gosterin resadiyede.Kendi adayiniz icin Ekmelledin icin ne yaptiniz resadiye bir tane araba susleyemediniz.Ben bu haber sitesinin iyi haber yaptina inaniyordum ancak son haber olmadi.Esnafin birine gelen mallarin kolilerinin resmini cekip oraya atip cop sorunu var diye lanse ederseniz kimseyi kaandiramazsaniz.Baska resimlerde var demisiniz oyle yeni konmus 3-5 tane cop poseti degil cop yiginin resmini cekip koyun siteye milletide kendinize guldurmeyin.Cemil baskan adam gibi adamdir.Yaptigi ihaleler eski nelediye
  Ve yeni belediye arasindaki farki anlama yeter bir park var ihalesi 37 bin lira hemen yanindaki park 1.5 bin lira bunun gibi bir cok fark var ilk alti ayda ne yapti.Yandaslari belediyeden uzaklastirdi.Akraba dost ayirt etmeden ihaleleri gerceklestirdi ben inaniyorum bu adam verdigi sozleride tutacaktir.

  2014-09-11 19:51
 • REŞADİYELİ HIDIR ;

  YAZIYI İYİCE OKUYUN BEYLER ….
  HİZMETE TALİP OLANLAR BİR ÖNCEKİ DÖNEMİN YANLIŞINI ELEŞTİRENLER AYNI YANLIŞA DÜŞMEMELİ DOĞRU OLAN BUDUR. NE DENİYORDU KALDIRIM BOYAMAK HİZMET OLAMAZ O ZAMAN SİZDE BOYAMAYACAKTINIZ. HİMZET DEĞİLSE .BİR FOTOĞRAÇI İLE ŞİPŞAK KEMALLE DOLANIYOR DENİYORDU .SİZ ARTTIRDNIZ 2 KİŞİ OLDU FOTO CU HİZMET BU OLMALI O ZAMAN .YADA BAŞIBOŞ KÖPEKLER ELEŞTİRİLİYORDU DAHADA ARTTI SOKAK ARALARINI GEZİN VOLKANIN KAFEDEN ÇIKINCA .SOKAKLARDAKİ ÇÖP SORUNU AYRI BİR SORUN BUNU HALLETMEK İÇİNDE İKTİDAR YARDIMI GEREKMİYOR .

  2014-09-11 20:04
 • Cengiz Topaç ;

  Ben camcı cengiz topaç Yukarıda gösterilen çöp diye çekilen resimde yeni gelen malların kolileri saat 19.10 da dışarı atılarak 19.25 de Reşadiye Belediyesi çöp kamyonuna çöpçülere yardım edilerek atılmıştır.Burdan REŞADİYE Belediyesinde çalışan arkadaşları zor durumda bıraktıysam özür diler işlerinde kolaylıklar dilerim.

  2014-09-11 20:22
 • ANONİM ;

  camcı topaç ufak atta civcivlerde yesin.Duyanda esas sanacak.19.10 da atmış,19.25 de almışlar.sevsinler yalanını.size müstehak kardeşim ,dört günde alınan çöpleri 15 günde alsınlar.

  2014-09-11 23:38
 • Anonim ;

  İŞKURDAN ALDIKLARI VATANDASLAR NEREDE HER BIRI YEMIN OLSUN AKSAMA KADAR KIRAVAT BOYUNLARINDA MASA BASINDA OTURUP AHEM KESIYOLAR.HIC OLMAZSA BU GIBI İŞLERI YAPABILECEK BIRILERI GIRSEYDIDE SEBEBLENSELERDİ.İŞKUR ELAMANLARI SIZ MEMUR MUSUNUZ YOKSA DAİMİ KADROLU İŞÇİMİSİNİZ.YAZIK YA BIRAKIN KIRAVAT TAKMALARIDA İŞE KOYULUN.

  2014-09-12 00:35
 • ERDOGAN CAVUS ;

  BANA BAK ANONIM MILLETE KAFA TUTMANA GEREK YOK BEN BURDAYIM KIMSIN KIMIN USAGISIN BILMEM ATILAN RSIMLER BURAYLA ILISKISI YOK SEN BASKA YERLERI GEZDIMI ORDAN AHKEM KESME ADAM OLMAYA CALIS YETER BIZ BASINA SAYGI DUYMASINI BILEN BIRIYOK BIZ

  2014-09-12 08:40
 • Sebastian ;

  Anonim rumuzlu sahis birak esnafa akil vermeyi cayci hakana akil veriyon camci cengize atma diyon.Burda herkes fikrini yaziyor belediyenin lehinde yazilan yorumlar seni niye rahatsiz ediyor.Copler 4 gunde bir toplanmakta oyle buyuk bir cop sorunu felan da yok.Bunu sadece ben degil esnaf arkadaslarimizda bu konuda hem fikir.Kimseninde belediyeye yaverlik felan yaptigi yok zaten bir cok yorum yapanin ismi yazmiyor.yazsa. bile Cemil kilic bu yorumlari okumuyor.Belki boyle bir siteden haber i yoktur.Eger gercekten samimiyseniz gidip baskanla gorusun herkesi kabul eden kibar bir insan.Oyle burdan yazildigi gibi yok adnandan izin al felan hic alakasi yok.bir kac seyde editor icin soylecem sayin editör resadiye gundem hic bir kimsenin tekeli degil demissin.Bunun kararini sen degil de halk versin.

  2014-09-12 09:03
 • ahmet ;

  çöp özelleşti.çöpe alınan şahıslar belediyede bilgisayarlarda oyun oynuyor.özelleşen çöpü yine belediyeye ait çöpte çalışanlar topluyor.işte adalet beyler ister AKP li ister CHP li reşadiyede belirli şahısların sözü geçer, aynı adamlar işe yerleştirilir.muhalif olanlar çalıştırılr.belediyenin adaleti bu

  2014-09-12 09:15
 • anonim ;

  İŞKURDAN YENİ İŞE GİREN ARKADAŞ BIRAKIN MASA BAŞINDA OLMAYI HİÇ İŞE GELMEDEN PARA KAZANIYOR HAKMI BU ADALETMİ BU İSİMDE VEREYİM HASAN ER BU İNSAN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA HİÇ İŞİNİN BAŞINDA DEĞİL HAKSIZ YERE PARA KAZANIYOR BUNA NASIL GÖZ YUMUYORSUNUZ BİZLERİN ÇOLUĞUMUZUN ÇOÇUĞUMUZUN HAKLARI YOK MU REŞADİYE KÜÇÜK YER HEMEN FARKEDİLİR NE ZAMAN AKPARTİ BİNASININ ÖNÜNDEN GEÇSEM DÜKKANIMI AÇMAYA BU VATANDAŞ YOK ÖĞLEN YEMEĞE GİDERKEN EVİME BU VATANDAŞ YOK AKŞAM İSE GEÇTİĞİMDE BU VATANDAŞ YOK OZAMAN BİZEDE BİR İŞ VERİN BARİ İŞE GİTMEDEN PARA KAZANSAK YAZIKLAR OLSUN SİZLERİN ZİHNİYETİNE BİR ESNAF OLARAK BU ADALETSİZLİĞİNİZİ KINIYORUM ADINIZA YAKIŞIR İŞLER YAPIN AK OLUN KARA OLMAYIN.

  2014-09-12 09:47
 • bir reşadiyeli ;

  ey belediye yetkilileri uymayın uyanında silkinin artık işkurdan o kadar insan işe aldınız 15 eylülde okullar açılıyor bugün sabah namazıma giderken camiye kolcaazdan merkez camisine kadar karşıma 10- 15 adet köpekler çıktı köpekler reşadiyede çoğalmış bu sadece kolcaazdan merkez camisine kadar gördüğüm başı boz köpekler allah bilir diğer mahallelerde köpekler had safyaya ulaşmıştır.ha birde hatırlatayım kolcaazdan çarşıya kadar olan çöpler diz boyu 3-4 gündür aynı görüntüler çöpler toplanmıyor çöpleri toparloruz diye yalan konuşmayın zabıta müdürü erdoğan bey çoçuklarımız okula başlayaçak o çoçuklardan biri köpekler tarafından ısırılsa hesabını verebilçekmisiniz o toplanmayan çöplerden çoluğumuz çoçuğumuz hastalık kapsa hesabını vereçekmisiniz ne umutlarla vermiştim oyumu cemil beye reşadiyemiz daha güzel olaçak diye inan rafet erdemi arar olduk işkurdan aldığınız şahıslar neden yok piyasada birde eleman sıkıntımız var diyorsunuz hepsi maşallah belediyede masa başında oh ne ala birde eleman sıkıntımız var diyorsunuz bu ay içerisinde 30 yada 35 kişi işkurdan işe gireçek onlarıdamı masa başında başlataçaksınız cemil bey görün bunları artık bir dur değin bu devran böyle gitmez ha şunuda yazayım belediyede her işten anlayan zatı muhterem adnan yalçın sen görmüyormusun bunları her işten anlıyorsun ya bu çöp sorunlarını acilen çözün başı boş köpekleri toplayın birde en önemlisi sularımızla oynamayın kesmeyin suları bahane üretmeyin iş üretin hizmet yapın bu millet sizleri hizmet yapasınız diye getirdi oralara yan gelip yatasınız diye osman gürer sanada bir sözüm var sen ne yapıyorsun belediyede boş boş oturuyorsun sizlerin yapmadığınız işlerinizden dolayı cemil beyi rencide etmeninize hakkınız yok cemil bey artık şu yumruğu masaya vurun artık hizmet yapın bu devran böyle gitmez bu halk ilk seçimde sizleri sandığa gömerrrrrrrrrrr

  2014-09-12 10:05
 • 12 EYLÜK DE 09:47 DE YORUM YAZAN ARKADAŞA ;

  ESNAF OLDUĞUNU SÖYLEMİSSİN AMA YALAN SÖYLEMİSSİN!!FARZEDELİM ESNAFSIN,SABAH SEN 7 8DE İŞER GİDERSİN,PARTİ BİNASI AÇILIŞ SAATİ 9 DUR.ÖĞLEN YEMEĞE GİDERSİN,PARTİ BİNASI ÇALISAN PERSONELİ DE İNSAN,ÖĞLEN OLUNCA YEMEĞE GİDERLER,AKŞAM SEN İŞTEN GEÇ ÇIKARSIN PARTİNİN KAPANMA SAATİ 18:00 DIR.ZATEN HASAN DEDİĞİN ŞAHIS NORMALDE 7,5 SAATİN USTUNDE ÇALIŞTIRAMASSIN İŞKURCULARI.BU ÇOCUK CUMARTESI DAHİL GUNDE 10 SAAT ÇALISIYOR!!!DERDİN BAŞKA SENIN.

  2014-09-12 11:03
 • KÜÇÜK İSRAİLLL ;

  NE YAPARSANIZ YAPIN,NE EDERSENİZ EDİN BÜYÜK GOL YİYECEKSİNİZ

  2014-09-12 11:06
 • bir reşadiyeli ;

  sayın cemil beyin akrabaları sizler bu yazılanları çizilenleri mutlaka görüyorsunuzdur adım gibi eminim sayın yusf demirel ve sayın tuncay dmirel enişteniz cemil beye sahip çıkın 3-5 çapulçu takımına başkanı ezdirtmeyin cemil bey mülayım bir insan inan elinden ekmeğini alsan niye alıyorsun demez hoş görü ile bakar cemil bey efendi sakin bir insan olduğu için belediyede yapılan onu rencide edici hareketleri hep göz ardı etmiştir.sahip çıkın eniştenize sahip çıkın ağbinize sahip çıkın başkanınıza belediyede ondan çok başkancıklar dolaşıyor bir halttan anlamayan zındıklar kendilerini başkan yerine koyup iş yapıyoruz sanıyor sayın yusuf ve tuncay beyler eniştenizi demode etme çalışmasındalar belediyedeki rutin işleri yaptırmamakla başkanı halkın gözünden düşürüyorlar izin verdirtmeyin bu duruma bir an önce sizler ağırlıklarınızı koyun başkan hepimizin başkanı bir halttan anlamayan zındıklar kalkmışlar başkan yardımcı sı olmak isityorlar dur değin şu reşadiye belediyesindeki vahim durumlara adnana osmana ve işini yapmayan birim amirlerine dur değin ezdirtmeyin başkanı reşadiye halkının gözünden düşürtmeye çalışıyorlar anlamıyormusunuz 2019 seçimlerine kadar başkanın vaat ettiği projelerını yaptırmamak 5 sene o koltukta hiç bir iş yaptırmadan geçiştirmekteler farkında değilmisiniz amaç 2019 da hakan ünalı ak partiden aday yapma çalışmaları zemin hazırlama çalışmaları eniştenizi hiçmi hatırı yok bu gibi çakallara ezdirtiyorsunuz yapmayın etmeyin tehlike çanları şimdiden çalıyor had safyaya ulaşıyor dur değin bu gibi zındık düşünçelere eniştenize sahip çıkın eniştenizi ezdirtmeyin hiçmi ablanızın hatırı yok hiçmi babanızın hatırı yok başkana sahip çıkın çakanların cemil beyin kanını emmesine müsade etmeyin adnanlardan osmanlardan hakan ünallardan volkan öztürk vs vs gibilerden cemil beyin kanını emmeslerine müsade etmeyin durdurun bu ezikliği durdurun bu başkanın gözden düşme senaryolarına sayın yusuf ve tuncay beyler sahip çıkın eniştenize sahip çıkın başkanımıza cemil bey 5 sene değil bizlere uzun zamandır lazım yapacağı hizmetlerin önünü açın

  2014-09-12 12:17
 • RESADİYE SEVDALISI ;

  bu muhalıfler cok olmaya basladı insan soylerken 2 defa dusunmesı lazım resadiyenın baska ıse kalmadıda cöple ugrasıyoruz baskana baska bir iftira bulamadınız cöpü bahane yapılsanız tabı cemıl kılıc kotu cemıl kılıc bazılarının ekmegını kestı beledıyeyı adam gıbı yönetıyor beledıye personelı adam yerıne koydular onu ıcındırkı cemıl baskan her zaman kötüdür cöpü adtan abı sıze konuyu acıkladı nasıl odugunuda söyledı bazı kansızlar anlamak istemıyorlar bunları allaha havale edıyorum

  2014-09-12 13:54
 • vatandaş ırıza ;

  1019/2024 /Allahutela ömür verdiği sürece başkanımız CEMİL KILIÇ gerek insanlığı ile gerek yapacagı projeler ile durmak yok yola devam… Biz Seni Dürüstlüğünle Sevdik Ak Şaçlı Nur Yüzlü Büyük Başkan… bilyoruzki bu müssamman ilk 7/8 başkanlık sürecine alışıp yanındakileri tanıman… biz sana inandık biz sana güvendik bizler seninleyiz memleketimize getirecegin hizmetlerle bi rahmetli vali Recep yazıcıoğlu bi rahmetli Hakkı ünal baba gibi hizmet adamı olup senin eserlerinle yasayacagız farkında herkes bir enkaz devraldın kolay degil… dik dur eğilme inanlar seninle

  2014-09-12 14:19
 • vatandaş ırıza ;

  2019/2024 /Allahutela ömür verdiği sürece başkanımız CEMİL KILIÇ gerek insanlığı ile gerek yapacagı projeler ile durmak yok yola devam… Biz Seni Dürüstlüğünle Sevdik Ak Şaçlı Nur Yüzlü Büyük Başkan… bilyoruzki bu müssamman ilk 7/8ay başkanlık sürecine alışıp yanındakileri tanıman… biz sana inandık biz sana güvendik bizler seninleyiz memleketimize getirecegin hizmetlerle bi rahmetli vali Recep yazıcıoğlu bi rahmetli Hakkı ünal baba gibi hizmet adamı olup senin eserlerinle yasayacagız farkında herkes bir enkaz devraldın kolay degil… dik dur eğilme inanlar seninle

  2014-09-12 14:20
 • ahmet ;

  Reşadiye sevdalısı cemil kılıç iyi yönetiyor.doğru 20 senedir yıkım ve para cezası verilmeyen bir yerde bazı kişilerin teşfikiyle yıkım ve para cezası veriliyor.şu anda kaçak bina yapanları görmüyorlarmı iyi mi yönetmek .çöçüler belediyede bigisayarlarda oyun oynuyor.

  2014-09-12 14:40
 • Hasan ER ;

  esnaf olduğunu söyleyen yalancı şahıs, senin ya kuyruk acın var yada insanlara iftira atmayı ego haline getirmişsin. sana cevap vermek zorunda değilim İlçe Başkanımızın ve Belediye Başkanımızın dahilinde ve emrinde çalışan insanım. O kafanı çevirip sinsice bakıp kendi kendine iftira kurmaktansa içeri ye girip İlçe başkanının odasının hemen yan tarafındayım birde böyle dene o zaman gör işe gidiyor muyum gitmiyor muyum bay yalancı riyakar esnaf !!!

  2014-09-12 15:41
 • ONURLU MUHALEFET BILE YAPAMAYAN SANAL KAHRAMANLAR'A ;

  Resadiyede cop sorunu olduqundan muzgarip karalama kampanyasi temsilciliqi elemanlarina ; 10 yildir qorev alan baskaninizin sozde minibus yazihaneleri diye tahsis ettqi sebze halinin olduqu yerde ki pisliqin reklamini 5 yildir niye hic yapmadiniz.. !! Nye dsardan qelen misafrlerinizin kendi halkimizin o pislikle yuz qoz olmasina , halkin seyahat etmek icin qeldiqi yerde bulunan cop arabalarinin hesabini rafet baskaniniza hic sormadiniz.. !! Nye hic demediniz ki oraya belediyenin yaptiqi tuvaletleri 5 yildir b*k qoturuyo baskanim karimiz kizimiz biz kullanamiyoruz bu rezalet neyin nesi diye hic sesinizi cikakarmadiniz ?? Ya kardesim brakin ahkam kesmeyi brakin klavye kahramanliqni eger samimiyseniz belediyeninde makaminda yeri belli isteyin randevunuzu isteyin hizmetinizi varsa bildirin sikayetizi .. bos isler qenel mudurluqunu birakin ki Resadiye kazansin..

  2014-09-12 16:07
 • Anonim ;

  sayın sabatı sen ancak bırılerının gudumunde gıdersın secımden once rafetın adamıydın saten sımdı yalandan akp lıolma bosver sen guvenlık ısınebak yarın neolacagı belıolmaz ozaman da zekının adamı olursun genclık kolları okadar onemlı degıl sen ısıne bak

  2014-09-12 16:55
 • BİR REŞADİYELİ RUMUZLU ZINDIK'A CEVAP ;

  ARKADAŞIM SEN HAYALLERİNİ KENDİNE SAKLA İSİMLERİNİ YAZDIĞIN İNSANLARLA Bİ DERDİN VARSA GİT YERLERİ BELLİ ONLARA ANLAT DİNLET SORUNUNU CÖZ BURALARDAN YALAN YANLIŞ YAZARAK BİR YERLERE GELEMEZSİN SEN BURALARDAN BOŞ BOŞ YAZIP DURMA YALANDAN BİR ŞEY ÇIKMAZ ÜÇÜK EMMİN ÖPTÜ SENİ

  2014-09-12 17:54
 • MEMO ;

  Çöpler bile zamanında toplanmıyo bu nasıl iş bu kadar zor mu arkadaşlar bana hizmetten falan bahsetmeyin,çöpü bile toplamayan bir belediyeye sahipiz.Reşadiye halkına üstün hizmetinizden teşekkür ederiz.

  2014-09-12 17:57
 • KÜÇÜK İSRAİL YAZAN ZURNAYA CEVAP ;

  GOL YİYE YİYE AKILLANMADINIZ GOL ATMA DERDİNEMİ DÜŞTÜNÜZ BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN HER ZAMAN ÖPÜLÜRSÜNÜZZZZZZZZZ

  2014-09-12 18:17
 • BİLGİ İSTEYENLER ;

  Reşadiyemizde çöp sorunu yoktur adnan müdürüm olaya el atıp son noktayı koymuştur yanlış bir anlaşılmadan kaynaklanan çöp sorunu hallolmuştur herkese duyurulur hizmetlerimiz son hızıyla devam edecektir endişe edenler merak etmesin belediye hizmetlerinden bilgi almak isteyen arkadaşala kapım her zaman açıktır her türlü bilgiyi verebilirim bir çayımızı içip çalışmalarımızla ilgili bilgiyi alabilir her türlü konu en açık şekilde cevaplandırılacaktır selamlar

  2014-09-12 18:23
 • kirmastalı ;

  cemil beyin akralarını goreve cagiran zatı muhterem volkan da yusuf da tuncay da hakan da aynı.sen kimi kandırıyon bunu yazan da bizzat volkan atli kisinin taa kendisidir.kendi ismini uzakladtirip millete verdigin sözleri tutamiyon volkan efendi işe sizi aldiracaz diye kaç kididen oy sözü aldin.ve şimdi bakin benim hakkimda yazilar ciziler var ben uzagim beni istemiyolar demogojisiyle kaçış planın ama biz bu oyunlaarı yemeyiz.adam gibi sozlerini tut volkan efendi sen bu sozlerinden boyle kscamazsin.

  2014-09-12 22:33
 • kirmastalı ;

  cemil beyin akralarını goreve cagiran zatı muhterem volkan da yusuf da tuncay da hakan da aynı.sen kimi kandırıyon bunu yazan da bizzat volkan atli kisinin taa kendisidir.kendi ismini uzakladtirip millete verdigin sözleri tutamiyon volkan efendi işe sizi aldiracaz diye kaç kididen oy sözü aldin.ve şimdi bakin benim hakkimda yazilar ciziler var ben uzagim beni istemiyolar demogojisiyle kaçış planın ama biz bu oyunlaarı yemeyiz.hadi artik adam gibi sozlerini tut volkan efendi sen bu sozlerinden boyle kscamazsin.

  2014-09-13 00:03
 • kirmastalı yayinla sayin edidör ayrimcilik yapma ;

  cemil beyin akralarını goreve cagiran zatı muhterem volkan da yusuf da tuncay da hakan da aynı.sen kimi kandırıyon bunu yazan da bizzat volkan atli kisinin taa kendisidir.kendi ismini uzakladtirip millete verdigin sözleri tutamiyon volkan efendi işe sizi aldiracaz diye kaç kididen oy sözü aldin.ve şimdi bakin benim hakkimda yazilar ciziler var ben uzagim beni istemiyolar demogojisiyle kaçış planın ama biz bu oyunlaarı yemeyiz.hadi artik adam gibi sozlerini tut volkan efendi sen bu sozlerinden boyle kscamazsin.

  2014-09-13 00:05
 • gerzeklere geksin ;

  Yüzünde utanma duygusu olmayanin vicdanida olmaz burada yazilanlarin bir çoğu nankörlük ozellikle anonim sana gelsin bu iskurcular sana iyice dokundurmuş kuyruk acin var birde bu hasan er mevzusu var tabi ben esnafim diyen cakma kabadayi kimsin nesin hasani sen esnaf adamsin senin siyaset neyine kicini kak otur koltuguna satisini yap parani kazan sözde esnafsin ya biraz milleti kazikla cebini doldur birak siyaseti yalakalik yapma sanami kaldi milletin kacta geldigi yemege kacta gittigi bina saat dokuzda acilir 12ve bir arasi yemege gidilir bu hasan varya iste bu adamlar sayesinde kazanildi bu secim hemde fedakarliktan odun vermedikleri üzere fazla cirkeflesmeyin ve bu temizlik hastasi arkadaşlar sizin gibi cahiller ve geri kafalilar oldugu muddetce bu merak etmeyin bu ilce hic bir gelisme kaydedemez sizlet ki iyi olan hic bir seyi begenmezsiniz sizde eskiye bi hayli özlem var ama bilmezsiniz ki ortalikta söven adamlar yok onun icin size rahatlik batmış birde bu temizlik hastasi arkadaslar ortalik copten gecilmiyo vay efendim bu iskurcular ne yapiyo yok kravat boyunlarda geziyo yok ver ellerine supurgeyi cinsinden laflar edilmiş buradan o cenabetlerede diyecegim iskurun adamlarimecbur degil size temizlik yapmatya atmayin arkadaş eger temizlikhastasiysaniz alirsiniz elinize supurgeyi baslarsiniz temizlige kimse fazlaca adilesmesin yeter

  2014-09-13 00:06
 • taş içinden fettahın erol ;

  allelerin bostanında öğrendi bu ayak oyunlarını way uyanıklar öyle kplay kacis yok az top kostumadik yazida sizinle sozlerinizi tutun tutmazsaniz yazacklarim geride

  2014-09-13 00:30
 • top tepesinden yazmaya basliyorum ;

  VARAN 1…ONCELIKLE ÇÖP SORUNU VARSA HALLEDERIZ.RAFET BSK GERI GETIREREK.GÖRÜN ESKİ EKİP NASIL ÇALISIYOR. VARAN2…CEMIL BSK AKRABASI VOLKAN BEN NEZAMAN İŞE GIRECEM HANI HEMEN GIRIYODUM BIRDE BIZIM TEPEDE EVIN YIKIMI ÇIKMIS SENIN EVIN ÜÇ EV ÜSTÜ HERSEYI BIKIYON BU KONULARA NIYE MUDAHALE ETMIYON CUNKU IDINR GELMIYOR.KOLAY CVP AGZINDA BENI KIMSE TAKMIYO BENIM YETKIM YOK SOZUM GECMIYOR.OYLEE YOOK HEMSERIM KABILARIN ONUNDE OY VeRIN DIYE YALVARDIGIN GUNLERI UNUTMA SEN UNUTURSAN HERKES UNUTUR. VARAN 3…BELEDIYEDE ADNAN OSMAN HAKAN VS..KISILERE TAKINTILI OLANLAR BU BOS ISLERI BIRAKIN ONLARDA NE YAPTIKLARINI BILMIYO KIMSENIN BI ISINE KARISTIKLARI YOK ONUDA SOYLUYUM.ASIL MRSELE DIGER PRRSONEL NERDE NE İŞ YAPUYOLAR ALLAH RIZASI ICIN NIYE KIMSENIN BI ISINE YARAMIYOLAR.VARAN4….ISKUR ELEMANLARINA VARANA KADAR KRAVATLARINA VARANA KADAR YAZANLAR NE ISTIYONUZ ELIN GARIPLERINDEN HALK NIYE DUYARLI DEIL BU KAZANIN 3500OY VERDI KARDEŞİM HERKES HERSEYI KONUSACAK….ARKASi YARIN

  2014-09-13 00:50
 • hayal kuranlara ;

  bizi kimse ayiramaz ya benimsin ya topragim

  2014-09-13 00:53
 • ARAP CELAL TOP TEPESİNE ATIŞA BAŞLADI ;

  VARAN ULUSOYLA BİRLEŞTİ YEĞENİM SEN HAYALLERDE YAŞAMAYA DEVAM ET ESKİ EKİP NEREYE GELİYO NASI GELİYO ANLAT DA BİLELİM GUGUK DEDE DİNLEYELİM ÜÇÜK ÖPSÜN SİZİ

  2014-09-13 18:15
 • ARAP CELAL ;

  MANGALDAN PİKNİKTEN FIRSAT BULUPTA İCRAAT YAPAMAYANLARA VATANDAŞ DUR DEDİ HALA UYANAMADINMI TOP TEPESİ RUMUZLU ARKADAŞIMMMM GÜLDÜRME KENDİNE HİZMETLER GELDİKÇE MUTSUZMU OLUYORSUNUZ
  ARKASI YARIN DEMİSSİN YAZDA CEVAP VERELİM GUZUMMMMMMMMMMM

  2014-09-13 18:24
 • Bahçekapılı hafız ÖMER ;

  Belediyemiz hizmetleri çok güzel herşey dört dörtlük tüm ekipi kutlar başarılarının devamını dilerim rabbim yardımcıları olsun çok güzel ve başarılı icraatlar yapıyorlar en azından yan gelip yatmıyorlar çalışıyorlar emeklerini rabbim zay etmesim daha güzel reşadiye için çalışıyorlar çekemeyenler utansın selam ve duayla

  2014-09-13 18:55
 • mangetik ;

  Siz onu bunu bırakında işkurdan alımlar ne zaman olcak bıcak kemiğe dayandı millete sizi alacaz diye söz verip oyunu aldınız şimdi hiç kimseden ses yok. hadi dedik adam yeni seçildi sustuk ama 6 ay oldu artık yeter be dünü yarına yarını da 6 ay sonrasına attılar eylü başı dediler olmadı ortası dediler şimdide bayram sonrası olacak galiba belki ozamanda olmayacak. oda yetmezmiş gibi birde otorite boşluğu var

  2014-09-13 23:51
 • ı ak belediye ;

  Çöp arabamız yok alınca toplarlar rafet başkanın aldıgı aracı kullanmak istemiyorlar

  2014-09-14 00:21
 • Anonim ;

  adnan ve osman gürerın maaşinı 3500 tl yaparsa temızlık işleride ısyan eder temızlık yapmaz

  2014-09-14 01:38
 • REŞADİYELİ ;

  Arkadaşlar ayıptır çöplerde toplanıyo hizmette yavaş yavaş geliyo gelecekte ayıptır

  2014-09-25 10:15
 • Ali riza baskesen ;

  ??

  2014-09-28 11:00
 • ESKİİ ;

  REŞADİYE BELEDIYESINE HANGI IKTIDAR GELIRSE GELSIN INSANI DEGISMEDIKTEN SONRA BOS BE KARDESIM

  2014-09-28 23:26
 • AKP YE TEŞEKKÜRLER ;

  REŞADİYE’Yİ ÇÖĞP YIGININA CEVİREN AKP TEŞKILATINA TEŞEKKÜRLER 🙂 HAYSIYETSIZLIK DİZ BOYU

  2014-10-10 14:52
 • keko ;

  vefasız duvara çalma çamuru yağmur yağar emeklerin zayi olu.

  2014-11-04 08:55